Wyślij wiadomość
Dom ProduktyPoduszka powietrzna uruchamiająca statek

Pneumatyczny statek gumowy uruchamiający Airbag Lifting Certyfikat BV Heavy Lifting

Orzecznictwo
Chiny Qingdao Florescence Marine Supply Co., LTD. Certyfikaty
Chiny Qingdao Florescence Marine Supply Co., LTD. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Pneumatyczny statek gumowy uruchamiający Airbag Lifting Certyfikat BV Heavy Lifting

Pneumatyczny statek gumowy uruchamiający Airbag Lifting Certyfikat BV Heavy Lifting
Pneumatyczny statek gumowy uruchamiający Airbag Lifting Certyfikat BV Heavy Lifting Pneumatyczny statek gumowy uruchamiający Airbag Lifting Certyfikat BV Heavy Lifting Pneumatyczny statek gumowy uruchamiający Airbag Lifting Certyfikat BV Heavy Lifting Pneumatyczny statek gumowy uruchamiający Airbag Lifting Certyfikat BV Heavy Lifting Pneumatyczny statek gumowy uruchamiający Airbag Lifting Certyfikat BV Heavy Lifting

Duży Obraz :  Pneumatyczny statek gumowy uruchamiający Airbag Lifting Certyfikat BV Heavy Lifting

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shandong, Chiny
Nazwa handlowa: FLORESCENCE
Orzecznictwo: CCS BV RS ISO
Numer modelu: JZ AIRAG1
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Szczegóły pakowania: Palety, drewniane pudełko, nadające się do transportu
Czas dostawy: 5-10 dni
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 500szt miesięcznie

Pneumatyczny statek gumowy uruchamiający Airbag Lifting Certyfikat BV Heavy Lifting

Opis
Cena: Competitive Materiał: Kauczuk naturalny
Uszczelka: Palety, zgodnie z wymaganiami klientów Standard: ISO14409
Marka: Kwitnienie Okres gwarancyjny: 24 miesiące
High Light:

Statek uruchamiający poduszkę powietrzną

,

statki uruchamiające morskie poduszki powietrzne

,

pneumatyczny gumowy statek uruchamiający poduszkę powietrzną

Wodowanie statków Poduszki powietrzne Poduszki powietrzne Certyfikat BV Pneumatyczne gumowe wodowanie ciężkich statków

Głównymi elementami nośnymi poślizgu są poduszka powietrzna (dalej - AB).Statek przenoszący się z terenu budowy na slip następuje podchodząc do opróżnionej poduszki powietrznej pod statkiem i napełniając ją sprężonym powietrzem.Wodowanie odbywa się na poduszkach powietrznych wykorzystywanych jako rolki.Ten start może być zarówno niekontrolowany, jak i kontrolowany.W tym ostatnim przypadku prędkość startu regulowana jest przez mechanizm trakcyjny, który znajduje się na czubku poślizgu.

Odległość między poduszkami powietrznymi zależy od lekkiego statku, jego długości i szerokości, ale nie więcej niż 6 m od środków poduszek.Aby zainstalować poduszkę, należy pozostawić co najmniej 25 cm wysokości i szerokości co najmniej połowy obwodu poduszki powietrznej.

Poduszka powietrzna (dalej - AB) do modernizacji i wodowania jednostek pływających oraz wleczenia ciężkich konstrukcji gabarytowych o płaskiej podstawie (bez występów).Nadaje się również do stosowania jako podnośnik pneumatyczny.Worki pneumatyczne przeznaczone są do transportu, naprawy i malowania statków.

image001_副本

 

Główne parametry techniczne gumowej poduszki powietrznej wodowania statku

- średnica wewnętrzna cylindra - worek 500 do 2000 mm;

- Długość części cylindrycznej od 3 000 do 14 000 mm;

- Maksymalne ciśnienie robocze w worku 0,4 do 4 kg/cm2 ;

- Maksymalna nośność worka od 6 do 800 ton;

- Ilość warstw kordu 3 do 14 szt ;

- Zakres temperatur pracy od - 10 do + 60 ° C .

Parametry techniczne worka pneumatycznego (AB) mogą się różnić w zależności od wymagań klienta.

 

 

Opis techniczny gumowej poduszki powietrznej przy wodowaniu statku Poduszka pneumatyczna AB składa się ze skorupy z linki gumowej o zwężających się końcach.

 

Gumowa poduszka powietrzna do wodowania statku składa się ze skorupy z gumowego sznurka ze zwężającymi się końcami.

Worek pneumatyczny posiada dwie gwintowane tuleje na zwężających się końcach, jedna z nich jest połączona z jednostką kontroli ciśnienia i zaworem sprężonego powietrza, druga końcówka wyposażona jest w śrubę oczkową do przeciągania worka podczas pracy.

 

AB może być eksploatowany w zakresie temperatur od -10°C do +60°C, z mediami: woda rzeczna i morska, woda przemysłowa, roztwory słabych kwasów i zasad.Zewnętrzna warstwa gumy chroni torby przed ścieraniem i innymi wpływami zewnętrznymi.Ta warstwa ma wysoką wytrzymałość na zakłócenia, wytrzymuje obciążenie w trudnych warunkach pracy.

 

Mieszanki gumowe i gumowane sznury do worków powstają we własnym zakładzie przygotowawczym z wysokiej jakości surowców.Kontrola surowców i mieszanek gumowych odbywa się w laboratorium przedsiębiorstwa.Formuła mieszanek gumowych jest stale ulepszana.Pozwala to na poprawę odporności gumy na ścieranie i ścieranie, jej właściwości użytkowych, aby dostosować ją do indywidualnych potrzeb klienta.Ze względu na specyfikę technologii produkcji AB dopuszczalna jest niepełna szczelność poduszek powietrznych.

 

Może być stosowany zarówno przez duże, jak i małe zakłady żeglugowe i remontowe statków, naftowo-gazowe, energetykę jądrową, lotnictwo, przedsiębiorstwa kolejowe, organizacje mostowe, firmy drogowe, ratowników.W praktyce stosuje się worki o średnicy 0,8...2,0 m, długości efektywnej 6...18 mi długości całkowitej 7...21 m, przy ciśnieniu roboczym 0,07 MPa...0,24.Wymiary i specyfikacje poduszek powietrznych mogą zostać zmienione na życzenie konsumenta.

image005_副本

Podstawowe zasady działania gumowej poduszki powietrznej przy wodowaniu statku

 

Obsługa, transport i instalacja.4.1 Załadunek i rozładunek poduszki powietrznej należy wykonywać pojedynczo na złożonej palecie, bez użycia haków do lin transportowych lub jakichkolwiek metalowych przedmiotów mogących uszkodzić produkt.4.2 Zabrania się ciągnięcia worków po twardej powierzchni ze względu na ryzyko uszkodzenia.

4.3 Po każdym użyciu należy wyczyścić zewnętrzną powierzchnię worków, usunąć powietrze i złożyć worki w miejscach przegięcia.Transport worków musi odbywać się na płaskiej poziomej platformie, transportem drogowym lub kolejowym.4.4 Przewóz napompowanych worków na duże odległości jest niedozwolony.Zwijanie nadmuchanych worków na terenie przedsiębiorstwa jest dozwolone, jeśli na ziemi nie ma przedmiotów (np. potłuczone szkło, gwoździe, inne ostre przedmioty), które mogłyby uszkodzić konstrukcję skorupy worka.

4.5 Montaż worków przeprowadzają specjaliści poinstruowani w zakresie używania worków.4.6 Przy podłączaniu worków do instalacji pneumatycznej (odbiorniki, kompresor) należy sprawdzić poprawność działania manometru, gdy ciśnienie powietrza w workach należy sprawdzić dwoma manometrami, jeżeli wskazania manometru będą różne należy przerwać pompowanie i wymienić wadliwe manometry.

 

Przygotowanie slipów i toreb

 

5.1 Powierzchnia toru wodowania (poślizgu) musi być nachylona w kierunku wody i wchodzić do wody na określonej głębokości.Nachylenie torów uzależnione jest od ciężaru wodowania statku.Nachylenie jest określane przez stosunek wysokości pełnego podniesienia do długości pochylni.Wartość spadku dla różnych poślizgów zależy od wielkości wodowanych statków:

nachylenie dla małych statków wynosi od 1:8 do 1:12

nachylenie dla statków środkowych wynosi od 1:14 do 1:16

nachylenie dla dużych statków wynosi od 1:18 do 1:24

Przed operacją konieczne jest oczyszczenie powierzchni poślizgu z ciał obcych (np. metal, potłuczone szkło, gwoździe i inne ostre przedmioty), które mogą uszkodzić konstrukcję skorupy worka oraz wyrównanie powierzchni piaskiem (usunięcie wgłębień i wzniesień).

5.2 Podczas operacji nie wolno:

• przekroczenie ciśnienia roboczego w powłoce worka;

• podnoszenie ładunków przekraczających nośność worków;

• przenoszenie lub przeciąganie worków po powierzchniach, które mogą uszkodzić worek;

• worki na kółkach, gdy wysokość podnoszenia jest mniejsza niż 400 mm;

• przechowywanie napompowanych worków przez długi czas.

5.3 Podczas używania worków należy ściśle przestrzegać prostopadłości osi naczynia do osi worka.

5.4 Fizyczny wpływ na zewnętrzną powierzchnię worka jest zabroniony ze względu na ryzyko zniszczenia warstw i pęknięcia.

5.5 Przy wodowaniu, unowocześnianiu i transporcie statków należy zachować równoległość i maksymalnie 6 metrów odstępów między osiami poduszek powietrznych, jeżeli operacje są prowadzone bez opracowania specjalnych metod wodowania, unowocześniania i transportu statków.

5.6 Przy transporcie statku w workach worki należy umieszczać ściśle według schematów określonych w dokumentacji projektowej.

5.7 Używanie gumowych worków pneumatycznych do innych celów jest zabronione.

5.8 Pod statkiem wsuwane są opróżnione worki pneumatyczne i napompowane sprężonym powietrzem, realizujące przeniesienie statku z terenu budowy do urządzenia wodującego.Wodowanie odbywa się na poduszkach powietrznych wykorzystywanych jako rolki.Ten start może być zarówno niekontrolowany, jak i kontrolowany.W tym ostatnim przypadku prędkość startu regulowana jest przez mechanizm trakcyjny, który znajduje się na czubku poślizgu.

Pneumatyczny statek gumowy uruchamiający Airbag Lifting Certyfikat BV Heavy Lifting 2

Szczegóły kontaktu
Qingdao Florescence Marine Supply Co., LTD.

Osoba kontaktowa: Michelle Zhang

Tel: +8618205321693

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)