Qingdao Aorunda Rubber Industry Co., Ltd

Znakomita kreuje markę, szczerość tworzy przyszłość

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNadmuchiwana gumowa poduszka powietrzna

Stabilne poduszki robocze z poduszką powietrzną, nadmuchiwane poduszki powietrzne do wysyłki Wysoka siła wiązania

dobra jakość Poduszki powietrzne Marine Salvage na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Stabilne poduszki robocze z poduszką powietrzną, nadmuchiwane poduszki powietrzne do wysyłki Wysoka siła wiązania

Chiny Stabilne poduszki robocze z poduszką powietrzną, nadmuchiwane poduszki powietrzne do wysyłki Wysoka siła wiązania dostawca
Stabilne poduszki robocze z poduszką powietrzną, nadmuchiwane poduszki powietrzne do wysyłki Wysoka siła wiązania dostawca Stabilne poduszki robocze z poduszką powietrzną, nadmuchiwane poduszki powietrzne do wysyłki Wysoka siła wiązania dostawca Stabilne poduszki robocze z poduszką powietrzną, nadmuchiwane poduszki powietrzne do wysyłki Wysoka siła wiązania dostawca Stabilne poduszki robocze z poduszką powietrzną, nadmuchiwane poduszki powietrzne do wysyłki Wysoka siła wiązania dostawca

Duży Obraz :  Stabilne poduszki robocze z poduszką powietrzną, nadmuchiwane poduszki powietrzne do wysyłki Wysoka siła wiązania

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shandong, Chiny
Nazwa handlowa: ARDRUBBER
Orzecznictwo: CCS,ABS,DNV,LR,ISO9001
Numer modelu: Poduszka powietrzna ARD (76)

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: pojemnik, paleta, drewniane pudełko
Czas dostawy: 5-10 dni
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 30 SZTUK / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: Kauczuk naturalny: RSS3, importowany z Tajlandii Cord Fabric: 1880D2,100% surowego jedwabiu
Grubość: Więcej niż 5,5 mm Ciśnienie: 0,17-0,33Mpa
Kolor: Czarny Warstwy: 3-12 warstw

Poduszka powietrzna z poduszką pneumatyczną Aorunda o wysokim ciśnieniu

Zalety nadmuchiwanej gumowej poduszki powietrznej ARD

Wysoka zdolność do kompresji i skręcania

Gdy poduszka porusza się pod dnem statku, zostanie ściśnięta między dnem statku a ziemią. Ponieważ prędkości toczenia nie są takie same, są one odkształcone skrętnie. Ta kompozytowa deformacja utworzona zarówno przez ściskanie jak i skręcanie jest opisana jako ruch ściśnięty i skręcony. Kiedy taka kompresja i skręcanie dzieje się na poduszce powietrznej. Jego częściowa ściana zapadłaby się. Następnie ściana w strukturze wielowarstwowych włókien wzmacniających bardzo łatwo laminuje się i wyrywa, co powoduje pękanie wzmacniającego włókna, a w konsekwencji pęknięcie całej poduszki powietrznej.

Nowy design konstrukcji przeciwwybuchowej na końcu

Dla naszej nowej generacji poduszek powietrznych. Zarówno proces mieszania i wytwarzania kauczuku jest ulepszony tak, że ich wytrzymałość na rozdzieranie struktur jest poprawiona, a także ich zdolność do skręcania i odporności na ściskanie. Możliwości deflacji zwiększyłyby się na połączeniu końcowej ślusarki i gumy w miarę wzrostu ciśnienia roboczego. Gdy po wielokrotnym działaniu wycieknie na końcu, bardziej prawdopodobne jest, że koniec będzie pękać pod wysokim ciśnieniem i zranić ludzi. Takie wypadki z powodu złej jakości poduszki powietrznej zdarzały się wiele razy podczas wystrzeliwania statku. Powinniśmy zachować na to czujność. Aby spełnić wymagania dotyczące szczelności pod wysokim ciśnieniem wewnętrznym, nowa konstrukcja przeciwwybuchowa została zaprojektowana z końcem, aby zwiększyć siłę wiązania i szczelność powietrzną na połączeniu korpusu worka i końcowej konstrukcji stalowej. . Ta konstrukcja mogłaby sprostać zwiększonemu ciśnieniu roboczemu i była wolna od wycieków do tej pory w użyciu i okazała się bezpieczna.

Standardowa specyfikacja nadmuchiwanej gumowej poduszki powietrznej ARD

1> Średnica (D): od 0,3 m do 2,2 m.

2> Efektywna długość (EL): od 6m do 24m.

3> Całkowita długość (TL): od 7m do 28m.

4> Inne specyfikacje poduszek powietrznych do uruchamiania statków dostępne również na życzenie klienta


Ciśnienie robocze poduszki powietrznej z gumy morskiej ARD:

Średnica Warstwa Presja pracy Średnica Warstwa Presja pracy
D = 0,8 M 3 0.13 Mpa D = 1,5 M 3 0,07 Mpa
4 0,17 MPa 4 0,09 Mpa
5 0,21 MPa 5 0.11 Mpa
6 0,25 Mpa 6 0.13 Mpa
7 0,30 Mpa 7 0,15 Mpa
8 0,33 Mpa 8 0,18 Mpa
D = 1,0 M 3 0,10 Mpa D = 1,8 M 3 0,06 Mpa
4 0.13 Mpa 4 0,08 Mpa
5 0,17 MPa 5 0,09 Mpa
6 0,20 Mpa 6 0.11 Mpa
7 0,25 Mpa 7 0.13 Mpa
8 0,28 Mpa 8 0,15 Mpa
D = 1,2 M 3 0,09 Mpa D = 2,0 mln 3 0,05 Mpa
4 0.11 Mpa 4 0,07 Mpa
5 0,14 MPa 5 0,08 Mpa
6 0,17 MPa 6 0,10 Mpa
7 0,20 Mpa 7 0,12 Mpa
8 0,23 Mpa 8 0,14 MPa

Wypuszczenie statku lub modernizacja w oparciu o morską poduszkę powietrzną ARD jest innowacyjną technologią o największym potencjale rozwojowym w przemyśle stoczniowym. Wypuszczane na plażę poduszki powietrzne pokonują wadę stałego toru startowego, dzięki któremu możliwości produkcyjne w zakresie budowy statków i napraw były ograniczone w małych i średnich stoczniach. Teraz stała się elastyczną technologią uruchamiania pełną mobilności, mającą zalety w oszczędzaniu wysiłku, oszczędzaniu czasu, zmniejszaniu obciążenia pracą, oszczędzaniu inwestycji, elastyczności, bezpieczeństwie, niezawodności, wyjątkowej wszechstronnej korzyści ekonomicznej, elastyczności, bezpieczeństwie, niezawodności i wyjątkowej korzyści, itp. Technologia uruchamiania zastosowanej poduszki bezpieczeństwa ARD do wodowania i lądowania statków pokonuje ograniczenia tradycyjnej technologii płyt ślizgowych, która jest powszechnie stosowana w budowaniu małych i średnich statków.


Rekupki morskie ARD są najpowszechniej stosowanym narzędziem do odzyskiwania zanurzonych obiektów i zapewniają wystarczającą pływalność dla obiektów. Poduszki powietrzne pływające ARD są bardzo małe, a jednocześnie spłaszczone. Dzięki temu można je łatwo transportować i rozmieszczać, gdy przestrzeń jest problemem i w warunkach wodnych. Możemy zapewnić dokładną zdolność tonowania w oparciu o wymagania klientów. Kurtyny ratownicze ARD mają elastyczne zastosowanie i mogą być szeroko stosowane przy ratowaniu wraków statków, budowie mostów pływających i doku, ratowaniu i usuwaniu uszkodzonych statków. Jest również używany jako tymczasowe urządzenie transportu morskiego.

Wałki pneumatyczne ARD o dużym udźwigu (poduszki powietrzne) zapewniają wyjątkową zdolność transportu lądowego bardzo dużych jednostek pływających, ciężkich ładunków lub ciężkich konstrukcji ponad ziemią, gdzie ukształtowanie terenu w przeciwnym razie uniemożliwiłoby taką operację. ARD RUBBER mają szerokie ciężkie pneumatyczne poduszki powietrzne o udźwigu od 70 ton do 380 ton na worek. ARD oferuje również szeroki wybór worków o średnicy do 2 mi średnicy do 20 m, aby pokryć praktycznie wszystkie zastosowania.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Aorunda Rubber Industry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. qiu

Tel: +8615153213882

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)